kuchenne dekoracje ścienne, Kuchnia zestaw 3

kuchenne dekoracje ścienne, Kuchnia zestaw 3

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka na ścianę ( do kuchni) wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf.

          Zestaw naklejki do kuchni są wyciete na powierzchni 40 cm x 100 cm.

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

Cancel


20,16 zł brutto

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf. Wystarczy płaska powierzchnia. Naklejki poprzez cienkość zastosowanego materiału zlewa się ze ścianą tworząc całość.Aplikacja naklejki jest bardzo prostą czynnością i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Naklejka składa się z 3 warstw : papier podkładowy, folia ( naklejka), papier transferowy. Przed wyklejeniem dociskamy całość ( 3 warstwy). Odklejamy papier tran. z naklejką i naklejamy na ścianę, dociskamy w miejscu, gdzie jest naklejka. Odrywamy papier transferowy i cieszymy się uzyskanym efektem.


Naklejkę możemy wykonac w lustrzanym odbiciu.Dostępne kolory :

 

KOLOORYSTYKA

 

Naklejki dekoracyjne kuchenne wprowadzą do każdego pomieszczenie odrobinę radości i świeżości. Nie musisz miec specjalistycznej wiedzy do naniesienia naklejki na ścianę.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę