naklejki na ścianę, dekoracyjne, dmuchawce, motyw Dmuchawiec 7 - 175

naklejki na ścianę, dekoracyjne, dmuchawce,  motyw Dmuchawiec 7 - 175

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka na ścianę wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf.

Zestaw sklada sie 2 dmuchawców 173 cm x 65 cm + elementy latające.

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

Cancel


59,48 zł brutto

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka ścienna wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf. Wystarczy płaska powierzchnia. Naklejki poprzez cienkość zastosowanego materiału zlewa się ze ścianą tworząc całość.Aplikacja naklejki na ścianę jest bardzo prostą czynnością i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Naklejka składa się z 3 warstw : papier podkładowy, folia ( naklejka), papier transferowy. Przed wyklejeniem naklejki  dociskamy całość ( 3 warstwy). Odklejamy papier tran. z naklejką i naklejamy na ścianę, dociskamy w miejscu, gdzie jest naklejka. Odrywamy papier transferowy i cieszymy się uzyskanym efektem.


Naklejkę możemy wykonac w lustrzanym odbiciu.Dostępne kolory :

 

KOLOORYSTYKA

 

Naklejki na ścianę dmuchawce to wpaniały pomysł na wprowadzenie odrobiny świeżości do solonu, sypialni. Naklejki dekoracyjne ścienne to tani i szybki sposób na zmienę nudnej ściany. Najważniejsze nie wymaga to specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę