naklejka dekoracyjna na ścianę, dmuchawce, motyw dmuchawiec 4-150

naklejka dekoracyjna na ścianę, dmuchawce, motyw dmuchawiec 4-150

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka ścienna wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf.

Więcej szczegółów


32,26 zł brutto

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf. Wystarczy płaska powierzchnia. Naklejki poprzez cienkość zastosowanego materiału zlewa się ze ścianą tworząc całość.Aplikacja naklejki jest bardzo prostą czynnością i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Naklejka składa się z 3 warstw : papier podkładowy, folia ( naklejka), papier transferowy. Przed wyklejeniem dociskamy całość ( 3 warstwy). Odklejamy papier tran. z naklejką i naklejamy na ścianę, dociskamy w miejscu, gdzie jest naklejka. Odrywamy papier transferowy i cieszymy się uzyskanym efektem.Dostępne rozmiary 


L -  dmuchawiec większy ma wysokośc 150 cm - mniejszy 110 cm

XL- dmuchawiec wiekszy ma wysokośc 200 cm - mniejszy 150 cmNaklejkę możemy wykonac w lustrzanym odbiciu.Dostępne kolory :

 

KOLOORYSTYKA

Naklejki na ścianę dmuchawce to wpaniały pomysł na wprowadzenie odrobiny świeżości do solonu, sypialni. Naklejki dekoracyjne ścienne to tani i szybki sposób na zmienę nudnej ściany.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę