Naklejki na scianę. Dmuchawiec 4-175

Naklejki na scianę. Dmuchawiec 4-175

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka  ścienna wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf.

Produkt składa sie z 3 dmuchawców ( 175 cm, 125 cm, 97 cm)+ elementy latające

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

Cancel


59,48 zł brutto

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf. Wystarczy płaska powierzchnia. Naklejki poprzez cienkość zastosowanego materiału zlewa się ze ścianą tworząc całość.



Aplikacja naklejki jest bardzo prostą czynnością i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Naklejka składa się z 3 warstw : papier podkładowy, folia ( naklejka), papier transferowy. Przed wyklejeniem dociskamy całość ( 3 warstwy). Odklejamy papier tran. z naklejką i naklejamy na ścianę, dociskamy w miejscu, gdzie jest naklejka. Odrywamy papier transferowy i cieszymy się uzyskanym efektem.



Naklejkę możemy wykonac w lustrzanym odbiciu.



Dostępne kolory :

 

KOLOORYSTYKA

Naklejki na ścianę dmuchawce to wpaniały pomysł na wprowadzenie odrobiny świeżości do solonu, sypialni. Naklejki dekoracyjne ścienne to tani i szybki sposób na zmienę nudnej ściany.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę